Jarní prázdniny

Na jarní prázdniny jsme s dětmi odjeli tak,jako v minulých letech, do Krkonoš, na chatu Dimrovka, kterou jsme si velmi oblíbili.

Celý týden jsme si užívali lyžování, bobování, sáňkování, stavění sněhuláků, koulování, prostě různých zimních radovánek.  Ti nejzdatnější zdokonalovali sjezdové lyžování, kterému se učili už v minulosti, přidalo se k nim také několik začátečníků. Část dětí se věnovala běžkování, jedná se většinou o děti, pro které je sjezd příliš náročný. Ve výkonech dětí byly velké rozdíly, protože některé děti si tento sport vyzkoušely poprvé, zatímco někteří jsou již zdatnými lyžaři. Společně jsme také podnikali pěší vycházky, byli jsme se podívat  na námi oblíbenou Kolínskou boudu.

Užili jsme si pěkný a pohodový týden, kdy jsme si kromě sportu našli také čas na hry a dostatek odpočinku. Děti dostaly na závěr za své výkony sladkou odměněnu a také památeční diplomy. K příjemné atmosféře přispívalo velmi dobré a chutné jídlo, protož nám všem při sportu vždy  pořádně vyhládlo. Diplomem byl proto oceněn i pan kuchař a paní, která se o nás celý týden starala.

Domů jsme se všichni vrátili spokojení a odpočinutí a budeme se těšit na další takto příjemně strávené chvilky.

Zapsala: Anna Prosová

DSCN5443 DSCN5426 DSCN5418 DSCN5404 DSCN5354 DSCN5364 DSCN5345 DSCN5343 DSCN5397