Hejbejte se a zpívejte s Hankou Kynychovou

Již 13 let tradičně patří listopad projektu Hejbejte se a zpívejte s Hankou Kynychovou, kdy se do Prahy sjedou desítky dětí z dětských domovů z celé České republiky. Letos se soutěžní workshop Nadačního fondu Hanky Kynychové konal 23. listopadu v jejím fitku na Pankráci.

Děti tančily s Hankou Kynychovou i s předními českými tanečníky. Na své si přišly i děti, které rády zpívají. Mohly si vyzkoušet muzikálový workshop s Míšou Tomešovou nebo vyslechnout rady hlasové koučky soutěže Tvoje tvář má známý hlas Lindy Finkové. Míša Tomešová s dětmi nacvičila část z muzikálu Vlasy.

Z našich dětí se zúčastnil Lukáš, Petra, Kristýna a Denisa. Vybraly si účast v muzikálovém workshopu a Lukáš s Kristýnou obsadili krásné 2. místo.

Ceny a diplomy vítězům předávala herečka Kaira Hrachovcová.

Hanka Kynychová letošní ročník pojala jinak. „Rozhodli jsme se vyjet do dětský domovů. Už jsme jich několik navštívili a do dalších se chystáme na jaře v rámci dalšího ročníku. Cvičím s dětmi, povídáme si, vzpomínáme na staré choreografie, je to moc fajn. Jsem pyšná, když vidím na zdech diplomy z našich akcí, medaile a poháry. Vnímám, že náš projekt je pro dětské domovy důležitý a mají nás rádi. Moc si toho vážím. Děti z dětských domovů, tety a ředitelé jsou neodmyslitelnou součástí našich životů. Myslím tím sebe, svůj tým lektorů i manažerku. Snažíme se vymýšlet stále něco nového, abychom prospěli,“ popsala známá cvičitelka.

Bylo moc fajn se opět setkat. Užili jsme společné chvíle a těšíme se na další setkání.

IMG_3002 IMG_3005 IMG_3007 IMG_3008