Den dětí s Českou spořitelnou

Dne 10.6. 2019 proběhl Den dětí s Českou spořitelnou v areálu našeho domova.

Zaměstnanci spořitelen z Kraje Vysočina připravili pestrý program. Po úvodním společném přivítaní  a představení obdrželo každé dítě soutěžní kartičku, průběžně procházely stanoviště a plnily úkoly. Zařazeny byly disciplíny nejen sportovní, ale i vědomostní, zábavné, postřehové a vytrvalostní. Všichni soutěžili po celé odpoledne s nadšením a zaujetím. Především malování na obličej, slalom na kolech, hra šipky, pojídání koláče na provázku a v neposlední řadě úkoly s virtuálními brýlemi, patřily mezi nejoblíbenější.

Poslední soutěžní úkol byl společný, kde proti sobě zabojovala družstva chlapců a děvčat s podporou vedení DD a některých zaměstnanců spořitelny. O to bylo kládí napínavější a zábavnější. Úkolem bylo, dolévat plastovou trubku vodou malým kelímkem, až vyplave malý míček, který byl  umístěný na dně. Družstva se velice snažila a s rozdílem několika vteřin vyhráli chlapci. Dostali sladkou  odměnu.

Na závěr proběhlo slavnostní ukončení a předání hodnotných cen. Děti obdržely batohy, příslušenství k PC, čepice, plážové tašky, termohrnky, šátky, bižuterii, sladkosti a jiné upomínkové předměty,.. Vítězové z řad chlapců a dívek obdrželi tablet, což je velice překvapilo a potěšilo.

Na oplátku děti předaly, jako poděkování, ručně vyrobené dárky – květináče, svícny, tašky s batikovanou tematikou,..

Za příjemně strávené odpoledne všem organizátorům děkuje a stejně tak České spořitelně.

Zapsala Kičinová L.

den dětí (10)s ČS den dětí (11)s ČS den dětí (12)s ČS den dětí (14)s ČS den dětí (15)s ČS den dětí (16)s ČS den dětí (17)s ČS den dětí (18)s ČS den dětí (19)s ČS